loader image

داک لولر یا همسطح کننده اتوماتیک

داک لولر چیست ؟ داک لولر یا رمپ بارگیری کانتینر یکی از تجهیزات و ملزومات بارگیری بوده که اغلب در ورودی سردخانه ها، سوله ها، سکوهای بارانداز، کارخانجات  و … جهت سهولت در امر بارگیری به کار برده می‌شود. اصطلاحات دیگری از جمله رمپ انبار، رمپ تخلیه و بارگیری، سکوی بارگیری،سکوی بارانداز و … نیز در مورد این محصول به کار برده می‌شود.

اصولا داک لولر یک سطح متحرک شیب داری بوده که تشکیل شده از دو عدد جک هیدرولیک و همچنین سازه فلزی جوشکاری شده با تقویت زیرین صفحه اصلی. سطح شیبدار می تواند از ورق آجدار با ضخامت 6 و یا 8 میلیمتر و لبه متحرک از ورق آج دار با ضخامت 10 میلیمتر وارداتی باشد.

 وظیفه یک دستگاه همسطح کننده اتوماتیک هم تراز کردن خودرو یا کامیون با سکوی بارگیری است. به کمک همسطح کننده بارانداز لیفتراک می تواند به طور مستقیم به درون کانتین کامیون وارد و یا خارج شود. سپس فرآیند بارگیری یا تخلیه را در یک دسته انبار شده به اتمام برساند. در این فرآیند که با سرعت بالایی انجام می‌شود، صرفا یک اپراتور انسانی در کنار همسطح کننده متحرک مورد نیاز است. بدین ترتیب در دراز مدت، نیاز به منابع انسانی کاهش می‌یابد. با این کار راندمان کاری به همراه سود اقتصادی، افزایش می‌یابد.

همسطح کننده اتوماتیک مکانیزم هیدرولیکی است که در گروه تجهیزات لجستیکی دسته بندی می‌شوند. همسطح کننده داک لولر اتوماتیک در بعضی از کارخانجات به صورت دستی نیز استفاده می‌شود. معمولا در ورودی بار انداز ها همسطح کننده بارانداز به همراه داک شلتر، درب سکشنال و درب سریع یک ترکیب ایده آل به شمار می‌رود.

 

داک لولر ایگادر

 • کیفیت داک لولر : استفاده از بهترین برندها و متعلقات روز دنیا
 • قیمت داک لولر : بر اساس مدل و ابعاد، متغیر است.
 • زمان نصب : نصب داک لولر پس از ثبت سفارش بین 3 الی 6 روز است.
 • پشتیبانی فروش : از 9:00 صبح الی 17 عصر: 02188551348
 • نحوه ثبت سفارش : سفارش تلفنی و ارسال کارشناس فنی جهت توضیح زیر سازی و مشاوره
igadoor
igaman ایگامن

فهرست مطالب

داک لولر

از آنجا که کامیون های مختلف، دارای ارتفاع متفاوت بوده و همچنین تغییر ارتفاع کفی کانتینر به دلیل سبک و یا سنگین تر شدن کامیون در هنگام بارگیری و تخلیه، تردد لیفتراک و پالت به داخل کانتین کامیون با مشکل مواجه می‌گردد. همسطح کننده داک لولر این اختلاف سطح بین سکوی بار انداز و کامیون را از بین برده و بارگیری و تخلیه بار تسهیل می‌گردد.

داک لولر همسطح کننده

کارکرد همسطح کننده یا داک لولر

همسطح کننده متحرک به عنوان یک مکمل در کنار لیفتراک در فرآیند بارگیری (یا تخلیه) محموله از خودروی کانتین دار به حساب می‌آید. ارتفاع هم سطح کننده داک لولر می‌تواند متناسب با ارتفاع سطح پایینی یا همان کف کانتین خودرو تنظیم شود. با مستقر شدن کامیون در جلوی سکو و چسبیدن آن به ضربه گیرها، درب ورودی بار انداز که معمولا  درب سکشنال صنعتی و در برخی از موارد  ترکیب درب سکشنال صنعتی و درب سریع است بالا می‌رود، سپس سطح شیب دار همسطح کننده بارانداز توسط مدار فرمان به بالاتر از سطح کف کانتین کامیون هدایت می‌گردد. سپس  لبه متحرک یا فلپ توسط مدار فرمان تا بالاترین حد خود باز شده و سپس هم سطح کف کانتین کامیون می‌گردد. با وجود همسطح کننده بارانداز در سکوهای بارانداز با امکان تردد سریع لیفتراک و ریشتراک به داخل کامیون، زمان تخلیه و بارگیری به طرز قابل توجهی کاهش می‌یابد. در متداول‌ترین حالت داک لولر ها معمولا در کف سکوی بارانداز جا گذاری می‌شود که اصطلاحا به آن داک لولر دفنی نیز می‌گویند.

 

داک لولر
داک لولر

⭐️⭐️⭐️ پیشنهاد ایگادُر ⭐️⭐️⭐️

مقاله درب صنعتی اتوماتیک و انواع آن را مطالعه کنید.

اجزای تشکیل دهنده

سطح متحرک همسطح کننده داک لولر که از دو جک هیدرولیک و سازه فلزی جوشکاری شده با تقویت زیرین تشکیل شده است. سطح شیبدار از ورق آجدار با ضخامت 6 میلیمتر و لبه متحرک با ضخامت 10 میلیمتر است. سیستم هیدرولیک رمپ انبار با مدار فرمان و با استفاده از دو جک هیدرولیک امکان افزایش ارتفاع تا 60 سانتی متر و کاهش ارتفاع تا 30 سانتی متر را فراهم می‌آورد.

اجزای داک لولر

ارتفاع سکوی بارگیری و انواع کامیون ها

منظور از ارتفاع سکوی بارانداز یا  بارگیری  اندازه ارتفاع از سطح زمین تا کف سکو بوده که با توجه به استاندارد جهانی ارتفاع سکوی بارانداز بین 1 متر تا 1.30 متر  متغیر است که با توجه به این اندازه ها  با استفاده از همسطح کننده بارانداز های شرکت ایگا، می‌توان از انواع خودرو های بارگیری اعم از نیسان،کامیون، تریلر و … برای بارگیری استفاده نمود.

به طور کلی کامیون های موجود در بازار در ابعاد مختلف هستند. اما عمده آنها را می‌توان در دسته بندی کامیونت ها، تریلی های استاندارد و کامیون های ایسوزو قرار داد.

لازم به ذکر است که ارتفاع کف کامیون های استاندارد تا زمین حدود 1.2 متر و ایسوزو 1.1 متر است که این ارتفاع در حالت بارگیری کامل تا حدود 10 سانتی متر نیز کاهش می‌یابد. به همین دلیل توصیه می‌شود که ارتفاع استاندارد کف انبارها یا قسمت بارانداز یا سکوی بارگیری تا سطح محوطه حدود 1.2 متر اجرا گردد، که تقریبا هم سطح کف کامیون های استاندارد باشد.

تلورانس تغییرات ارتفاع سکوی بارگیری هیدرولیک ایگاداک از 60+ سانتی متر تا 30- سانتی متر است که استفاده از هر گونه کامیون و تریلی با هر ارتفاعی تا سکوی بارگیری را ممکن می سازد. با این حال باید در نظر داشت که ارتفاع کف برخی کامیونت ها تا 1.5 متر هم می رسد که با سکوی بارگیری هیدرولیک ایگادر که قابلیت افزایش ارتفاع تا 60 سانتی متر را دارد می توان از این نوع کامیون ها نیز بارگیری را انجام داد.

از آنجا که کامیون ها و فضای داخل کانتینر و اتاق بارگیری، چه  در کامیون های استاندارد و چه غیر استاندارد دارای عرض متفاوت است، لطفا جهت انتخاب عرض مناسب داک لولر حتما با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا مشاوره رایگان دریافت نمایید.

داک لولر ایگاداک داراي دو عدد ضربه­ گير از فوم فشرده بوده که مانع برخورد كاميون با همسطح كننده می‌گردد. از طرفين نيز دو ورق گالوانيزه پوشش لازم را فراهم مي­‌سازند تا از خطر رفتن پا یا دست کسانی که در اطراف داک لولر هیدرولیکی هستند به خصوص اپراتور جلوگیری نماید.

کاربرد داک لولر یا رمپ بارگیری صنعتی

انواع رمپ بارگیری صنعتی می‌توانند از خسارات وارد شده به لیفتراک،جک و پالت ها جلو گیری نمایند و همچنین می‌توانند ایمنی تریلی ها و کامیون ها را تا حد بسیار بالایی فراهم نمایند. به همین دلیل همسطح کننده ها در طیف وسیعی از صنعت استفاده می‌شود. در اینجا به برخی از این موارد اشاره می‌کنیم:

 •  صنایع غذایی
 •  مرغ داری ها
 • دامداری ها و گاو داری ها
 • کارخانجات تولید بستنی 
 • کارخانجات مواد لبنی
 •  گمرک ها
 • کارخانجات نساجی
 • سرد خانه ها
 • گلخانه ها
 • کارخانه های فولاد
 • صنایع کرکره سازی و …

به طور کلی هر جا که بارگیری و تخلیه زیاد انجام می‌شود به dock leveler ها نیاز است. این دستگاه ها با کمترین نیاز به نیروی انسانی عمل تخلیه و بارگیری را انجام می‌دهند. به عبارت دیگر تخلیه و بارگیری دستی و سنتی را به تخلیه و بارگیری لجستیک و اتوماتیک تبدیل می‌نمایند. معمولا همراه با این دستگاه درب سرعتی یا سکشنال صنعتی و در بعضی مواقع از کرکره برقی صنعتی نیز برای نصب استفاده می‌گردد.

⭐️⭐️⭐️ پیشنهاد ایگادُر ⭐️⭐️⭐️

مقاله درب شیشه ای اتوماتیک را مطالعه کنید.

انواع داک لولر

 • انواع داک لولر بر اساس نوع مکانیزم :

 • داک لولر هیدرولیکی Hydraulic dock leveler
 •  داک لولر مکانیکی Mechanical dock leveler
 • داک لولر پنوماتیکی Air-powered dock leveler
 • انواع داک لولر بر اساس نوع کارکرد :

 • داک لولر عمودی Vertical storing dock leveler
 •  مینی داک لولر یا Edge-of-dock leveler
 • داک لولر تلسکوپی telescopic dock leveler
 • داک لولر ایستاده یا داک لولر استند stand dock leveler

داک لولر هیدرولیکی

داک لولر هیدرولیکی یکی از پر کاربرد‌ترین محصولات در صنعت بوده که در سکوی بارگیری کامیون و انواع رمپ تخلیه و بارگیری که حجم بالایی از عملیات بارگیری و تخلیه را دارند بسیار مفید است.

داک لولر بارانداز هیدرولیکی توانایی تحمل بار بسیار بالایی نسبت به موارد مشابه دیگر را دارد.

در هم سطح کننده بارانداز هیدرولیکی و یا به طور خلاصه همسطح کننده هیدرولیک از یک سیلندر و پیستون هیدرولیکی ( در برخی مواقع دو سیلندر ) برای بالا و پایین آوردن سطح متحرک داک استفاده می‌شود. نیروی محرکه جک توسط موتور تک فاز یا سه فاز تامین می‌گردد. همسطح کننده اتوماتیک هیدرولیکی انعطاف پذیری بیشتری نسبت به رمپ های انبار مکانیکی یا پنوماتیکی دارد و غالبا هزینه های سرویس و نگهداری کمتری دارد.

داک لولر هیدرولیکی

داک لولر مکانیکی

همسطح کننده داک لولر مکانیکی زمانی کاربرد دارد که در هنگام تخلیه و بارگیری به برق دسترسی نداشته باشیم  این دستگاه بر پایه فنر و زنجیر کار می‌کند. قیمت پایین نسبت به داک لولر هیدرولیکی مزیت بزرگ این محصول  می‌باشد. 

در داک لولر مکانیکی از سیستم فنر برای به حرکت در آوردن داک استفاده می‌گردد، بدین صورت که  اپراتور ( انسان ) باید از وزن بدن خود جهت پایین بردن سطح هم سطح کننده اتوماتیک استفاده کند. از معایب این دستگاه هزینه نگهداری بالای آن است.

داک لولر مکانیکی

داک لولر پنوماتیکی

همسطح کننده داک لولر پنوماتیکی یا همسطح کننده هوا دارای یک مکانیزم ساده و با قابلیت اطمینان بالا بوده، که از یک منبع تغذیه با مصرف پایین بهره می‌برد. از مزایای داک لولر پنوماتیک این است که هزینه تمام شده آن پایین است.

داک لولر پنوماتیک یک دستگاه نیمه اتوماتیک به شمار می‌رود. سرویس و نگهداری این دستگاه نسبت به حالت مکانیکی کمتر و نسبت به حالت هیدرولیکی بیشتر است. همسطح کننده اتوماتیک پنوماتیکی یک جایگزین مناسب برای مکان هایی است که نباید روغن وجود داشته باشد.  این دستگاه­ ها از سیستم توان هوا برای بالا و پایین بردن پلت فرم استفاده می­‌کنند. آنها ایمنی و کارآیی را حتی در شرایط  خیلی سخت مانند دماهای زیاد، ظرفیت های سنگین حفظ می­‌کنند.

داک لولر عمودی

همسطح کننده داک لولر عمودی یا ورتیکال به صورت هیدرولیکی کار می‌کند. ورتیکال داک لولر توسط تجهیزات هیدرولیکی کنترل می­‌گردد. داک لولر عمودی وقتی که در موقعیت عمودی خود قرار بگیرد، کاملا ثابت و فیکس خواهد شد. این دستگاه که به نام پل بارگیری نیز معروف است بیشتر برای محیط ­هایی که کنترل دما و همچنین تمیزی و نظافت در آن حائز اهمیت است، طراحی شده‌اند.استفاده از همسطح کننده اتوماتیک عمودی، اتلاف انرژی را به حداقل رسانده و از ورود گرد و غبار و حشرات و … جلوگیری می‌نماید.

مینی داک لولر

مینی داک لور یا داک لولر مینی، این دستگاه کوچک به داک لولر دستی یا هم سطح کننده دستی هم معروف است. البته نوع هیدرولیکی همسطح کننده دستی هم وجود دارد. هم سطح کننده دستی، برای کامیون های با ارتفاع مشخص طراحی شده­ اند. مزایای مینی داک لولر عبارت است از:

 • نصب آسان
 •  ایمنی بالا
 •  قیمت بسیار ارزان
 •  صرفه جویی در زمان حمل و نقل به دلیل راحتی کار با آن
 •  نداشتن پیچیدگی خاص

مینی داک لولر یا داک لولر دستی برای مواقعی که سکوی شما فضای کافی ندارد یا نمی‌توان آن را تخریب کرد بسیار مناسب است. این دستگاه معمولا به دو صورت مکانیکی و هیدرولیکی موجود است.

داک لولر تلسکوپی

رمپ تخلیه و بارگیری داک لولر تلسکوپی مجهز به یک سنسور چشمی است که به طور اتوماتیک می‌تواند سطح کامیون را تشخیص دهد و ارتفاع را بر اساس آن تنظیم کند. این امکان باعث می‌شود که کامیون و کالای موجود در آن کمتر آسیب ببیند. این گزینه برای محصولات سنگین، بهترین انتخاب است. 

داک لولر تلسکوپی

داک لولر ایستاده یا داک لولر استند stand dock leveler

داک لولر ایستاده نوعی از رمپ های بارگیری بوده که در مواقعی استفاده می‌گردد که ما یا امکان نصب داک لولر دفنی را نداریم و یا امکان تخریب سکو و یا کف سالن مد نظر فراهم نیست در این صورت سیستم رمپ بارگیری صنعتی در قسمت بیرونی سکوی بارگیری و به صورت مجزا طراحی و نصب می‌گردد.

داک لولر ایستاده

⭐️⭐️⭐️ پیشنهاد ایگادُر ⭐️⭐️⭐️

مقاله درب شیشه ای تلسکوپی را مطالعه کنید.

انواع داک لولر بر اساس مکانیزم لبه یا فلپ جلو

 اصولا داک لولر ها بر اساس شکل و یا مکانیزم حرکتی لبه متحرک جلو یا فلپ جلو به دو دسته : لولایی و تلسکوپی تقسیم بندی می شوند که معمولا نوع لولایی آن کاربرد بیشتری نسبت به نوع تلسکوپی در صنعت دارد.

لولایی :

داک لولر لولایی (سکوی بارگیری لولایی) معمولا از یک سیستم هیدرولیک الکترونیکی بهره می‌برد که سکوی اصلی و یا سطح اصلی را به حرکت در آورده و در یک بازه مشخص باز و بسته می کند. تا با محل بارگیری هم سطح شود. با بالا آمدن سکوی اصلی لبه جلویی یا فلپ جلو به صورت لولایی باز شده و سپس با پایین آمدن سکوی اصلی لبه بر کف کانتینر فرود آمده و همسطح آن می گردد و آماده بارگیری می شود.

تلسکوپی :

کارکرد این نوع از داک لولر (سکوی بارگیری) کاملا مشابه لبه لولایی است با این تفاوت که این نوع از داک لولر ها دارای یک سنسور چشمی هستند که به طور خودکار می تواند سطح وسیله نقلیه را تشخیص بدهند و ب بالا آمدن سکوی اصی لبه جلویی به جای باز شدن به صورت لولایی، به صورت کشویی و یا تلسکوپی از زیر صفحه اصلی بیرون آمده و با پایین آ»دن صفحه اصلی با کف کانتینر هم سطح گردیده و آماده بارگیری می گردد که این قابلیت از وارد شدن آسیب به کالا و وسیله های نقلیه جلوگیری می‌کند.

ظرفیت تحمل وزن داک لولر

با توجه به نیاز و خواسته مشتری انواع رمپ انبار با ظرفیت تحمل وزن 3 تن تا 15 تن به صورت روتین قابل ارائه می‌باشد. هر چند داک لولر ها با ظرفیت تحمل بار 8 تن و 10 تن در صنعت کاربرد بیشتری دارد، ولی با این حال شرکت ایگادر با تکیه بر تخصص و دانش مهندسین و تکنسین های خود در زمینه تولید انواع ماشین آلات صنعتی توانایی تولید هر نوع داک لولر با شراط و آپشن های خاص مد نظر مشتری را دارد.

رمپ بارگیری متحرک

رمپ بارگیری متحرک یا موبایل داک لولر هیدرولیک (mobile dock leveler)  نوعی از هم سطح کننده هاست که از مکانیزم هیدرولیکی با سطح شیب دار بهره می‌برد. همسطح کننده متحرک که در صنعت به نام های ” رمپ محوطه باز ” و همسطح کننده قابل جابجایی ” رمپ بارگیری قابل حمل و یا به طور خلاصه رمپ متحرک نیز شناخته می‌شوند، نوعی سیستم با  مکانیزم هیدرولیکی است که در دسته بندی تجهیزات لجستیکی قرار می‌گیرد.

در سوله ها و انبارهایی که امکان نصب سکوی بارانداز و یا سکوی باگیری وجود ندارد، استفاده از رمپ بارگیری متحرک یا موبایل داک لولر یک انتخاب ایده آل به شمار می‌رود. بدین صورت که موبایل داک لولر، در محوطه بصورت رمپ متحرک قابلیت جابجایی داشته و به کامیون متصل می‌گردد و امکان عبور لیفتراک از سطح محوطه به داخل کامیون و بالعکس جهت بارگیری و تخلیه را فراهم می‌نماید. در نتیجه زمان بارگیری و تخلیه با سرعت بالاتری انجام می‌گردد.

از ویژگی های شاخص رمپ بارگیری محوطه باز، ممانعت از تخریب کالا و سایر تجهیزات، تردد چند لیفتراک به نوبت جهت جلوگیری از اتلاف زمان، تنظیم ارتفاع با هر نوع وسیله بارگیری، تنوع در طرح و رنگ، سهولت در شستشو و جلوگیری از اتلاف زمان بارگیری است.

همچنین به سبب متحرک بودن رمپ بارگیری محوطه باز، تخلیه و بارگیری در هر نقطه ای از محوطه سوله و یا انبار را امکان پذیر می‌سازد.

 

داک لولر متحرک

ساختار رمپ بارگیری متحرک

سازه هم سطح کننده متحرک هیدرولیکی یا موبایل داک لولر، از صفحه آجدار فولادی مربع شکل ویژه با مقاومت بسیار بالا (گریتینگ ) ساخته شده که  با توجه به استفاده رمپ متحرک در فضای باز، گریتینگ با خاصیت ضد لغزش امکان سهولت کار را در هر شرایط آب و هوایی برای لیفتراک فراهم می‌نماید. این محصول به کمک زنجیر ایمنی  به کامیون  متصل شده و امکان جدایی آن را به صفر می‌رساند. رمپ بارگیری متحرک یا هم سطح کننده متحرک هم به صورت دستی و هم مکانیکی قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد. همچنین ابعاد سکوی بارگیری متحرک، هم به صورت استاندارد و هم به صورت سفارشی و با توجه به  وزن بار و لیفتراک قابل طراحی و ساخت است. 

ویژگی رمپ بارگیری متحرک

ساختار رمپ بارگیری متحرک از پلیت یا ورق آجدار فولادی به شکل مربع و با مقاومت بالا، تولید شده است که پس از استفاده طولانی مدت، تغییر شکلی در ساختار ظاهری آن به وجود نمی‌آید. این سیستم مربع شکل، ویژگی ضد لغزش مناسبی را به وجود می‌آورد که متعاقب آن، نتایج زیر حاصل می‌شود:

 • بالا رفتن مناسب لیفتراک از سطح زمین به ارتفاع مورد نظر و کنترل مطلوب لیفتراک حین رانندگی در زمان عبور از سطح شیبدار رمپ بارگیری کانتینر
 • قابلیت بالا رفتن لیفتراک در شرایط آب و هوایی برفی یا طوفانی به ارتفاع مورد نظر
 • به کمک زنجیر ایمنی می‌توان  رمپ تخلیه و بارگیری را به خودرو متصل کرد و با این روش خودرو  و رمپ لیفتراک در نزدیک ترین فاصله نسبت به هم قرار گرفته و با فیکس شدن هر دو هرگونه احتمال خطرات جانی و مالی به صفر می‌رسد.
 • با بکارگیری سیستم هیدرولیک دستی به عنوان منبع قدرت مکانیکی، ارتفاع رمپ سیار به سادگی قابل تنظیم خواهد بود.

رمپ بارگیری سفارشی

با توجه به شرایط متفاوت محل نصب داکت لولر و نیاز و سلیقه متفاوت مشتریان این امکان را داریم تا انواع رمپ های بارگیری را مختص رمپ بارگیری کانتینر و کامیون شما و با شرایط خاص تولید نماییم، که شامل انواع رمپ بارگیری سیار، رمپ بارگیری خود ایستاده، رمپ بارگیری واگن ریلی، رمپ محوطه، رمپ لیفتراک، رمپ بارگیری سنگین، رمپ بارگیری متحرک هیدرولیک و … است. ما در ایگادر با تکیه بر دانش فنی  و تجربه کارکنان متخصص این امکان را داریم که به راحتی سفارشات مشتریان خود را در بازه زمانی مناسب برآورده نماییم. جهت اطلاع از قیمت رمپ سیار و همچنین دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.

رمپ بارگیری سفارشی

در هنگام خرید داک لولر چه مواردی را باید در نظر گرفت

 1. ابتدا نیازها و خواسته ها و همچنین شرایط محل استفاده داکت لولر خود را با کارشناسان ایگادر مطرح نمایید، در گام بعدی به موارد زیر توجه نمایید:
 • از چه نوع کامیون هایی استفاده می کنم.
 • ارتفاع سکوی بارگیری کامیون و یا تریلی چقدر است؟
 • ظرفیت بارگیری چند کیلو یا به طور صحیح چند تن است؟
 • رنگ سازمانی من چیست ( اعمال رنگ مورد نظر مشتری بر روی سکوی بارگیری کامیون)
 • مجهز به ریموت از راه دور باشد و یا دستی؟
 • عرض سکوی بارگیری کامیون چقدر باشد؟

در مرحله آخر و قبل از خرید داک لولر حتما موارد زیر را در نظر بگیرید:

1. ایمنی داک لولر : 

ایمنی مهمترین اصل در خرید رمپ انبار محسوب می‌گردد، حتما در مورد ایمنی دستگاه خود تحقیق نمایید.

2. هزینه تعمیر و نگهداری داک لولر :

در هنگام انتخاب سکوی بارگیری تریلی دقت نمایید تا  بهترین نوع دستگاه سکوی بارگیری کامیون را برای محیط کاری خود انتخاب نمایید، که هزینه تعمیر و نگهداری آن پایین بوده و گارانتی معتبری نیز داشته باشد. در ضمن در صورت نیاز به تعمیر و سرویس قسمتهای مختلف داک لولر، کارشناس دچار مشکل نشود.

قیمت داک لولر

جهت خرید داک لولر و دریافت اطلاعات دقیق تر و کسب مشاوره رایگان روی دکمه زیر کلیک نمایید.

45 پاسخ

  1. درود بر شما قیمت داک لولر بر اساس ابعاد و اندازه و میزان تحمل وزن و البته تعدادی از آپشن های اون که در مدل های مختلف متفاوت است تغییر خواهد کرد

  2. درود بر شما قیمت داک لولر بر اساس ابعاد ، قدرت تحمل وزن و آپشن هایی که در سیستم اعمال می شود متفاوت است . هرچند لازم به ذکر است که به دلیل نوسانات قیمت ارز ، جهت خرید داک لولر و اطلاع دقیق از قیمت داک لولر با واحد فروش ایگادر تماس حاصل فرمایید.

 1. سلام یه سوال داشتم از خدمتتون آیا مینی داک لولر واقعا به جای داک لولر هیدرولیکی جواب میده؟

  1. مینی داک لولر یا داک لولر دستی معمولا برای مکانهایی استفاده می شود که از لحاظ ابعاد مکان نصب دچار کمبود فضا باشید هر چند خود داک لولر مینی نیز هم نوع مکانیکی و هم نوع هیدرولیکی دارد.

 2. سلام و خداقوت واقعا دمتون گرم من خیلی کلمه داک لولر چیست رو سرچ کردم ولی هیچ مقاله ای به اندازه مقله سایت شا کامل و جامع نبود بازم ممنون

  1. درود بر شما خیلی خوشحالیم که مقالات این سایت برای شما مفید بوده. سپاس از حمایتتون

 3. با سلام همسطح کننده بارانداز رو برای شرکت های دارویی هم میشه استفاده کرد؟ بیشتر منظورم به دلیل ایزوله بودن شرکت های داروسازیه و آیا مشکلی از لحاظ ایزولاسیون بوجود نمیاد؟

  1. همسطح کننده متحرک یا همسطح کننده بارانداز قابلیت استفاده در تمام مکانهای صنعتی دارویی و تجاری را دارد از لحاظ ایزولاسیون نیز شما می توانید از تجهیزات مکملی چون درب سریع صنعتی و درب سکشنال نیز استفاده نمایید تا بهره وری بیشتری داشته باشید.

 4. سلام آیا از همسطح کننده دستی در محل رمپ انبار میشه استفاده کرد یا اینکه رمپ تخلیه و بارگیری حتما باید به صورت همسطح کننده هیدرولیک باشه؟

  1. داک لولر بارانداز هیدرولیکی یا همسطح کننده هیدرولیک در مدل ها و ابعاد متنوعی در شرکت ایگادر تولید می گردد. برای اینکه بهترین نوع رمپ تخلیه و بارگیری را برای شرکت خود خرید نمایید لطفا ابتدا از کارشناسان ایگادر مشاوره رایگان دریافت نمایید تا بهترین گزینه را به شما معرفی نمایند.

 5. ما در محوطه کارخونه جهت نصب رمپ بارگیری متحرک هیدرولیک با محدودیت مکانی مواجهیم آیا داک لولر بارانداز هیدرولیکی و در اندازه های کوچکتر هم میشه ساخت؟ طول سازه تقریبا تا 8 متر

  1. درود بر شما در مواقعی که با محدودیت جا مواجه باشید بهترین گزینه مینی داک لولر یا داک لولر دستی می باشد که خود داک لولر مینی هم نوع مکانیکی و هم نوع هیدرولیکی دارد.

 6. در پاراگراف داک لولر چیست در مورد رمپ بارگیری قابل حمل در محل رمپ محوطه باز آیا ارتفاع سکوی بارانداز در مورد همه همسطح کننده بارانداز ها یکسان است؟

  1. جهت اطلاع دقیق از قیمت داک لولر مینی و یا سایر مدلهای داک لولر با واحد فروش ایگادر تماس بگیرید.

  1. سکوی بارگیری کامیون یا سکوی بارگیری تریلی قابلیت نصب در هر ارتفاعی را دارد ولی به طور معمول ارتفاع سکوی بارانداز بین یک متر الی 1.30 می باشد.

 7. سلام آیا میشه برای سکوی بارگیری تریلی از رمپ بارگیری متحرک هیدرولیک استفاده کرد؟

  1. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید داک لولر با کارشناسان شرکت ایگادر مشورت نموده تا ضمن بازدید از پروژه شما بهترین گزینه در خرید داک لولر را به شما معرفی نمایند.

 8. هم سطح کننده ها اصولا برای فضای کم کاربرد ندارند چه راهکاری برای این مساله پیشنهاد میکنید؟

 9. در پاراگراف داک لولر چیست کاش یه اشاره ای هم به قیمت همسطح کننده هیدرولیک می کردید. ممنون میشم بازه قیمتی محصولاتتون رو هم در سایت منتشر کنید

 10. درود
  وقت بخیر
  برای رمپ متحرک آیا امکان ساخت ابعاد خارج از استاندارد برای شرکت شما وجود دارد ؟

 11. با عرض سلام و خسته نباشید آیا جهت تعمیر هم سطح کننده کارشناس به شهرستان می فرستید؟

 12. سلام جهت خرید داک لولر میخواستم یه سری کاتالوگ و اطلاعات فنی برام ارسال کنید ممنون

 13. سلام و عرض ادب می خواستم بدونم داک لور و داک شلتر را شرکت شما به طور همزمان نصب می کند ؟

 14. من برای جلوی نمایشگاه اتومبیل یک رمپ متحرک نیاز دارم آیا تو این زمینه هم فعالیت می کنید؟

  1. در مورد قیمت داک لولر مواردی از قبیل جنس سازه ، وزن سازه، نوع سیستم پاور پک و تابلو فرمان و مواردی از این دست تاثیر گذار است که شما میتوانید با تماس با واحد فروش ایگادر از راهنمایی و مشاوره های جامع بهره مند شوید.

 15. خدا قوت از قسمت های مختلف سایتتون بازدید کردم . فوق العاده اس سایتتون. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

4.7 / 5. تعداد امتیازات 47

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

خوشحالیم که این پست برای شما مفید بود ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!